Kategorie

Producenci

sklep
Newsletter

Lista produktów producenta: BLACK CAT

Takiego sprzętu jeszcze nie było. Tam gdzie inne kołowrotki rozsypują się w pył, a wędki łamią się jak zapałki trzeba zastosować coś naprawdę wytrzymałego,coś co nazywa się BLACK CAT.

Takiego sprzętu jeszcze nie było. Tam gdzie inne kołowrotki rozsypują się w pył, a wędki łamią się jak zapałki trzeba zastosować coś naprawdę wytrzymałego, coś co nazywa się BLACK CAT. Wyprawy sumowe to ekstremalna przygoda wymagająca ekstremalnie wytrzymałego sprzętu. Kolekcja BLACK CAT sygnowana nazwiskiem Stefana Seuss'a sławnego łowcy sumów oferuje wszystko czego można sobie zażyczyć podczas tych hardcorowych połowów. Sprzęt serii BLACK CAT testowany był przeciwko największym i najsilniejszym sumom pływającym w europejskich rzekach. Każdy wędkarz wybierze coś dla siebie spośród sprzętu BLACK CAT oferującego wędki, kołowrotki, plecionki, torby pokrowce i inne akcesoria.
Black Cat: specjalny program do połowów sumów! Tylko najlepsze materiały mogą być odpowiedzialne za połowów konkretnych ryb takich ja sum. Stefan Seuss, jeden z najlepszych wędkarzy sumów na świecie z którym miałem przyjemność łowić, opracował szereg materiałów dla Rhino Black Cat, które oferują wędkarzom dokładnie to, co szukali przez wiele lat. Sprzęt został extremalnie testowany przez dwa lata i wytrzymał wiele trudnych sytuacji nakładanych przez Stefana. Podczas testów wydajności, zostało schwytane nie mniej niż 150 sumów. Trzy sztuki o masie przekraczającej 90 kg (97.4 kg, 98.5 kg i 102.8 kg). Wreszcie mamy odpowiedni sprzętu do walki z największych słodkowodnym mięsożercom jakim jest sum.

Więcej